הדפסה על קנבס גדול – מתנה לפי הזמנה

כשאנחנו חושבים על בד הקנבס, הדבר הראשון שעולה לנו בראש זו יוקרה. יוקרה של תערוכות איכותיות, יוקרה של אומנות ואצילות נהדרת שבשמחה היינו משלבים בעיצוב הבית שלנו.

בשנים האחרונות, הדפסה על קנבס הפכה להיות גם אופציה נהדרת למתנה מקורית ויוקרתית. וכאמור, יוקרה לא מתבטאת בסכום שאתם משלמים על המתנה. אם כי יותר באיכות המוצר, בייחודיות שלו ובמקוריות והיצירתיות שבו.

ולכן, יותר ויותר אנשים מבקשים להדפיס על קנבס תמונות, אומנות, קולאז'ים ועוד יצירות מקוריות ואומנותיות שיקשטו את קירות הבית. או שפשוט יוענקו באהבה כמתנות מרגשות ליקרים להם.

מהו בד הקנבס, איך הוא הגיע אלינו, ואיזה עוד מתנות מקנבס אפשר לקנות? עוד רגע הכל יהיה ברור ומובן.

בד הקנבס, נעים להכיר

הדפסה על קנבס גדול או על קנבס בגודל רגיל היא למעשה הדפסה שפותחה בעקבות הדפסה על נייר צילום, והיא נקראת גם הדפסת ז'יקלה. השיטה הזו צמחה בשנת 1990 עם חידושים נוספים בטכנולוגיית המדפסות וההדפסות.

הבד הוא בד חזק בעל אריגה גסה, והוא למעשה שימש עד המאה ה14 עבור מפרשי ספינות ואוהלים. רק מהמאה ה14, החלו להשתמש בו למטרות אומנותיות.

הקנבס שימש עבור ציורים בצבעי שמן, כאשר הבד עצמו צופה בחומר שנקרא ג'סו. המטרה של החומר היא למנוע מהצבעים לפלוש אל תוך הסיבים בתוך אריג הקנבס.

הדפסה על קנבס – מתנות אישית בהזמנה, אין כיף גדול מזה

אין ספק, להעניק מתנות זה כל כך כיף. ויש כמובן את התחושה הזאת שלא משנה כמה מתנות נקנה, תמיד נפספס את הדבר המיוחד שרצינו להעניק מלכתחילה. כשמדובר במתנה, אפשר מן הסתם לדבר על מתנה שהיא בהזמנה אישית יותר. בין אם היא בהזמנה ליקרים לכם ובין אם היא בהזמנה עבור עצמכם.

ובכלל, כשמדובר בהדפסה על קנבס קל לעצב את הבית ולהפוך אותו לחלל עיצובי שיקי, או יוקרתי. ממש כמו בתערוכות היוקרתיות ביותר שאתם רואים מחוץ לבית.

השנתיים האחרונות הביאו לאנשים תובנות מאד חשובות שקשורות לשיפוץ ועיצוב הבית, והקנבס בהחלט היה חלק מהותי מזה. שיפוץ בחדרים, בקירות, ושינוי עיצוב ורענון הבית באמצעות הדפסות על קנבס הפכו להיות דבר מן השגרה, וטוב שכך.

הדפסה של תמונות על קנבס מעניקה אווירה אחרת לבית, כי לבד הקנבס יש תכונות נפלאות ויוקרתיות. קל לעצב איתו, קל לבחור תמונות איכותיות כדי להדפיס עליו, ולא צריך להוציא הון של כספים כדי לרכוש אותו.

איך לבחור את התמונה הנכונה?

תמונות מאז ומתמיד היו דבר מיוחד, בעיקר כשיש בהן נגיעה אישית ויצירתית. כי לערך יוקרתי יש עניין מנטלי, ולאו דווקא חומרי.

בחירה של תמונה נכונה ומתאימה עבור הדפסה על קנבס גדול צריכה להיות תמונה שהיא לפני הכל מרגשת. אם אתם יודעים מה מרגש את מי שהמתנה מוענקת לו. או אם אתם מעניקים לעצמכם מתנה. חשוב לבחור תמונה שהיא ברזולוציה טובה, זכרונות מטיולים, מהצבא, מהחתונה, מאירועים בחיים כמו בר או בת מצווה, ברית או בריתה. או למעשה, כל אירוע שיכול לרגש.

יחד עם זאת, יש לא מעט אנשים שבוחרים לאו דווקא בתמונות ספציפיות. אלא אומנות לשמה, ומדפיסים אומנות של ממש על הקנבס. בין אם אומנות אישית, ובין אם לא. זהו סגנון מתנה מאד ייחודי והוא מתאים למגוון של סיטואציות ואירועים.

מתנה לבית, בהזמנה אישית

בבחירת עיצוב הבית, אין באמת חוקים. זה הרגע שלכם להתפרע בעיצוב, ולהפוך את המקום הבטוח שלכם ליצירת האומנות האישית באמת. ואם לא את הבית תרצו להפוך למקום שהכי כיף לכם להיות בו, איזה עוד מקום תרצו לעצב כך?

אם אתם אומנים בעצמכם, הרי שבכלל יש לכם יכולת כאן לעצב את הבית עם הנגיעה האישית שלכם. המחירים אינם יקרים מדי ואפשר להדפיס את התמונות הללו ברזולוציה איכותית גם על בד קנבס איכותי. אם אתם אוהבי אומנות, זה הרי רק הגיוני שתהיו בתערוכות אלו ואחרות ותרכשו תמונות מודפסות על קנבס בהתאם.

מה תולים בסלון, במטבח ואפילו במסדרונות? השמיים הם הגבול. זאת יכולה להיות אומנות ציור, צילומים אותנטיים בשחור לבן או בצבעוניות ססגונית. וגם הדפסים מיוחדים או קולאז' תמונות מרגעים מרגשים בחיים.

גדול? קטן? אתם מחליטים

זה די ידוע שתמונות שהן גדולות כדאי שיהיו תלויות על קירות ריקים יחסית. ואילו תמונות קטנות, רצוי שיהיו תלויות על חלל קטן. יחד עם זאת, בבית אתם אלו שמעצבים ומחליטים. וכשמדובר בעיצוב, לא תמיד יש חוקים.

הכיף גדול בעיצוב גם אם זה עבורכם וגם אם זה עבור מתנה לפני הזמנה אישית הוא ליהנות מהיצירתיות.

היתרונות הגדולים בהדפסות שהן הדפסות על קנבס הם למעשה היכולת להדפיס כל סוג של תמונה, כמובן אם זו ברזולוציה מתאימה. כל סגנון של אומנות, קולאז', צילומים, ציורים, הדפסים שונים אלו ואחרים ועוד. למעשה, ליצור זכרונות נפלאים באמצעות התמונות, ובאמצעות מתנה ייחודית שנוצרה באהבה גדולה ואישית.

גם שליטה בתקציב, גם יצירתיות רבה, וגם ייחודיות. ואם תבחרו במקומות מקצועיים שמכירים ואוהבים את מה שהם עושים, ובעלי מומחיות בתחום כמובן שתקבלו ייעוץ מקצועי. ייעוץ מקצועי גם בתחום הזה יכול לחולל פלאים ולסייע מאד. בין אם אתם רוכשים מתנה לעצמכם ,ובין אם המתנה היא ליקרים לכם, אנשים מקצועיים בתחום תמיד יסייעו.

5/5 - (1 vote)