קנבסים מעוצבים בהזמנה אישית

אין ספק שאחת הסיטואציות היותר נעימות הן להכנס הביתה אחרי יום עבודה, או יום אחר שהוא עמוס וליהנות מבית מעוצב נעים ופסטורלי.

העידן הנוכחי מביא איתו הרבה מאד יתרונות, ביניהן, עיצוב הבית באמצעות קנבסים מעוצבים בהזמנה אישית באופן קל, דיגיטלי ומהיר.

זה לא באמת משנה אם אתם חובבי אומנות, עיצוב מקורי, אומנים בעצמכם או פשוט מחפשים תמונה יפה שתעצב את קירות הבית. כיום, תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות הדפסה דיגיטלית איכותית על קנבס. איך? עוד רגע תדעו.

כאן מעצבים בכיף

את ההרגשה הזאת אנחנו מכירים היטב. מבט אחד על הקיר, וכבר אנחנו מדמיינים מה נתלה שם. האם תמונות פסטורליות על קיר הסלון, או תמונות צבעוניות וקולינריות על קיר המטבח. איזה צבעים יתאימו לקירות בהתאם לתמונות, ואיפה נמקם כל עיצוב ועיצוב.

אם אתם לא בטוחים, הטכנולוגיה החדשנית של היום מאפשרת לכם אפילו לבצע הדמיות. וכך, תוכלו גם באמת איך העיצובים יראו בבית או במשרד שלכם. למעשה, כיום ישנם אתרים המאפשרים לכם לצאת לשופינג עיצוב בלי לצאת מהבית. בלי להיסחב עם שקיות, או לעמוד בתורים. וכולנו יודעים כמה זה רלוונטי ונוח נוכח התקופה שעברנו בשנתיים האחרונות.

אתרים המוכרים אופציות עיצוביות עבור הדפסה על קנבס מבצעים גם הזמנות של קנבסים מעוצבים בהזמנה אישית. ובכך מאפשרים לכם את הטאצ' האישי שלכם בעיצוב הבית, או המשרד. בתפעול קליל אתם למעשה מעלים תמונות אל מערכת האתר המבצע את ההזמנה, מבצעים הזמנה ותוך מספר ימים העיצוב בפתח הבית שלכם.

כיום, כל כך נעים וקל לעצב את הבית.

מי לא מכיר את בד הקנבס?

כולם יודעים שתמונות מודפסות לא נשמרות לנצח, וגם לא קל לשמר אותן. נכון, גם אם אנחנו מיילינים אותן, בשלב מסוים אחרי שנים רבות הן עדיין יתפורר, ידהו ויתפוגגו ועמן, גם הזכרונות המתוקים שרצינו לשמר.

באמצעות הדפסה דיגיטלית המביאה הרבה מאד יתרונות לעולם הדפוס, התמונות והאומנות. כך שהדפסה על בד הקנבס האיכותי למעשה מביאה אופציה להדפיס קולאז' תמונות ולשמר אותן, תמונות ספציפיות שאנחנו רוצים. או אפילו צילומים ייחודיים שאנחנו מעוניינים לשמר.

כל זה לרגע לא מוריד מאיכות התמונות הקלאסיות של פעם, אלא להיפך. הדפסה על קנבס מביאה ערך לתמונה, משמרת אתה לשנים ארוכות ובאיכות גבוהה.

לפני שאתם ניגשים לבצע הדפסה על בד קנבס, מומלץ גם להכיר את הבד ולדעת מהיכן הוא הגיע אלינו לעולם האומנות. מהו תפקידו כרגע, ומה היה תפקידו בהיסטוריה. זהו בד אצילי, יוקרתי,  והוא מככב לא רק בעיצוב בתים או משרדים, אלא גם בתערוכות.

ובכלל, הוא שימש בהתחלה ליצירת מפרשים, אוהלים לציפוי סירות קאנו ועוד סיטואציות שלא היו קשורות לבד ציור או הדפסה.

במאה ה14, בד הקנבס הפך להיות בד למשטח ציור מאד נפוץ לצבעי שמן, במאה ה16 וגם במאה ה17 קיבל הקנבס תואר של כבוד באירופה ובאיטליה ושימש ציירים רבים. על הבד מורחים גם ג'סו המונע מהצבעים לחלחל אל תוך סיבי הבד ובכך גם מונע את ריקבון בד הקנבס.

מתנות ייחודיות, זאת אומנות

למתנה הזאת יש יתרונות רבים, לפני הכל. ברמה התקציבית אתם למעשה קובעים את התקציב, בהתאם לגודל הבד שאתם בוחרים. כמובן שהמחיר תלוי בגודל, וגם בעיצוב ובפרמטרים נוספים.

אם אתם בעצמכם מעצבים, צלמים או אומני ציור כמובן שתוכלו להכין בעצמכם את העיצוב ולשלוח אותו אל הדפסה על קנבס. עיצוב יותר מקצועי מתאפשר כמובן אצל מעצב גרפי שלמד את המקצוע ויודע לבצע עיצובים ייחודיים במגוון של סיטואציות. נכון, זה מייקר את המתנה, אבל זה באמת שווה כל השקעה בה.

לא מעט אתרים המספקים את האופציה להזמנה על קנבס, מספקים גם את האופציה לעיצובים שונים. כך שתוכלו לבחור בין עיצובים שונים ומגוונים לצורך ההדפסה.

עיצוב, מתנה, ואיכות ברמה גבוהה

אם כך אם חשבנו על מוצר שיש לנו בו את הכל, צדקנו. אין ספק שקנבס מנצח את כולם. יש בו קלאסיקה, יש בו סטייל, יש לו שיק, והוא מתאים לעיצוב המושלם לבית ולמשרד. או בכלל, כמתנה יוקרתית ואיכותית. מי ידע שמבד שמצפה סירות קאנו, אוהלים, ומשמש בתור בד חזק לתעשייה יהפוך לבד ציור אומנותי.

מתנות יוקרתיות כיום הן לאו דווקא אלו שמשקיעים בהן הרבה מאד כסף. אלא אלו שמשקיעים בהן את המחשבה הכי איכותית ויצירתית.

תכשיטים למשל, יוקרתיים, לא יהיו דווקא היהלום הכי יקר או אבן החן הכי נוצצת. אפילו צדף ייחודי יכול להפוך ולהיות תכשיט יוקרה. כך לדוגמא, גם הדפסה על קנבס הופכת למתנה יוקרתית. היא לא עולה הרבה מדי, אפשר להשקיע בה לא מעט ועדיין לצאת בתקציב נוח. אבל היא איכותית, היא קלאסית, יש בה אצילות ואיכות שאין במתנות אחרות.

איפה אפשר להדפיס על קנבס?

למצוא אנשי מקצוע איכותיים שמבינים בהדפסה על קנבס זה לא דבר פשוט. ולכן, כשאתם מחפשים אנשים מקצועיים להדפסה על קנבס, מומלץ שתדעו למי לגשת.

תמיד אפשר לקבל המלצות מאנשים קרובים אליכם, או אם ראיתם הדפסה שמצאה חן בעיניכם אז לשאול מהיכן הזמינו.

אבל החשוב הוא אנשי מקצוע שמבינים בתחום, ויודעים שלהדפיס על קנבס זוהי אומנות. נכון שמדובר בטכנולוגיה חדשנית, אך גם בה צריך להבין היטב.

5/5 - (1 vote)