הדפסה על קנבס – זאת כבר אומנות

עיצוב פנים הבית בעידן הנוכחי הפך להיות אחת המשימות הקלות ביותר. כל מה שעלינו לעשות הוא בעצם להבין מה אנחנו אוהבים, מה אנחנו רוצים ומשם להתקדם באמצעות טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת.

בין אם אתם מחפשים עיצובים מקוריים, ובין אם לא. או אם אתם בעצמכם אומנים שמעוניינים להדפיס תמונות על קנבס איכותי. כיום יש לכם את היכולת לעשות זאת בקלות, במהירות, ואפילו בלי לצאת מהבית. כבר מתלהבים? חכו, עוד לא סיפרנו לכם את הכל.

הדפסה על קנבס – כאן בוחרים בכיף

אנחנו כל כך מכירים את ההרגשה, אתם כבר יושבים מול הקיר ומדמיינים איך תיראה התמונה, מה בדיוק תתלו על הקיר בסלון, על הקיר במטבח, בחדר השינה. איזה צבעים יהיו הכי מושלמים לכם ואיך תמקמו כל תמונה ותמונה.

האמת היא שכיום עם החדשנות הטכנולוגית אתם גם יכולים אפילו לבצע הדמייה, ולראות באמת איך יראו הדברים. והכי כיף, תוכלו גם לצאת לשופינג עיצוב הבית בלי בכלל לצאת מהבית ולעמוד בתורים. וכולנו יודעים שבתקופה של היום, זה פחות כיף להידחס בין מלא אנשים.

מהרגע שאתם עולים לאתר שמוכר אופציות להדפסה על קנבס, אתם תוך כמה דקות כבר תוכלו לבחור את העיצובים החדשים שלכם לבית. בין אם אתם מעלים תמונות אל תוך מערכת האתר ומזמינים את ההדפסה ובין אם אתם בוחרים מתוך עיצובים קיימים.

מי ידע שיהיה כל כך קל, נעים ומהיר לעצב את הבית.

בד הקנבס – נעים להכיר

לטובת מי שטרם מכיר את הבד הפופולרי להדפסה תמיד נעים להכיר אותו. בד הקנבס הוא המלך של עולם ההדפסות. הוא יוקרתי, הוא אצילי, וכולם כולל כולם אוהבים שהוא מקשט את ביתם.

הקנבס הוא למעשה בד שארוג באופן גס ומשמש ליצירה של מפרשים, אוהלים לציפוי של סירות קאנו ועוד. עם הזמן הפך הקנבס להיות גם פופולרי בתור בד לציור.

כבר במאה ה14 הקנבס הפח למשטח ציור פופולרי לצבעי שמן. עד המאה ה16 וגם ה17 הקנבס קיבל טייטל של כבוד באיטליה וגם בצפון אירופה והיה שמיש בידי ציירים ונציאנים שלפני שציירו עליו מתחו אותו על גבי מסגרות עץ ומרחו אותו בשכבת ג'סו. הג'סו מנע מהצבעים לחלחל אל תוך סיבי הבד וכך מנעו ריקבון של הבד.

על הדפסה על קנבס ושימור תמונות

זה לא סוד שלא קל לשמר תמונות. גם כאשר אנחנו מניילנים אותן, הן עלולות אחרי זמן מה להתפורר ולהיעלם מן העולם. הדפוס הדיגיטלי מביא בשורה משמחת לעולם הזה גם בדמות הדפסה על קנבס איכותית שמאפשרת לנו לשמר תמונות. כך למשל נוכל להדפיס קולאז' תמונות על קנבס איכותי שישמש לנו כמזכרת, או גם ליצור כמה תמונות על קנבס בגדלים שונים.

כמובן שהתמונות הקלאסיות, כבודן במקומן נשמר. אך אין שום סיבה שלא ליהנות מהחדשנות שמאפשרת לנו גם להעניק מתנות לעצמנו, וגם ליקרים לנו. לאומנות דיגיטלית עכשווית יש משמעות.

ואם כבר על מתנות אנחנו מדברים, אין ספק שהדפסה דיגיטלית על קנבס היא מתנה מדהימה. זו למעשה הדפסה שאתם קובעים את המחיר שלה בהתאם לגודל הבד. המחיר תלוי בגודל, בעיצוב כמובן ובפרמטרים נוספים.

אם אתם בעלי נגיעה עיצובית כלשהי, תוכלו כמובן להכין בעצמכם את התמונה על הקנבס. כל תוכנת עיצוב חינמית כיום תעניק תבניות לעיצוב. ישנן גם תוכנות המאפשרות תבניות מתקדמות יותר עבור תשלום סמלי. אם אינכם בעלי נגיעה גרפית, תמיד אפשר לבדוק אצל גרפיקאי כדי לבצע עיצוב יותר מקצועי.

באתרים השונים שבהם מזמינים הדפסות על קנבס בין אם תמונות ובין אם אומנות, תוכלו גם לבחור מתוך עיצובים קיימים שגם הם מאד מומלצים ולרוב נעשים על ידי צוות מובחר מקצועי ומוכשר.

גם מתנה, וגם עיצוב – הדפסה על קנבס מנצחת הכל

אם כך, אין ספק שיש לנו את החבילה המושלמת. הדפסות דיגיטליות על קנבס מאפשרות לנו ליהנות מחבילה מלאה של גם עיצוב הבית. וגם הענקת מתנה נפלאה ומרגשת לאוהבינו.

ואם על עיצוב הבית אנחנו מדברים באמצעות הדפסה על בד קנבס אתם מעניקים לקירות הבית שלכם אצילות, קלאסיות, יוקרה וייחודיות. נכון שהרבה מדפיסים על קנבס אבל לא לכולם יש את הרעיונות והיצירתיות שלכם.

אם אתם בעצמכם ציירים לא צריך להסביר לכם עד כמה האיכות רבה ככל שמדובר בקנבס. אם אתם מציירים על נייר ולא ישירות על בד קנבס, תוכלו ליצור אומנות מופלאה באמצעות הדפסה על קנבס איכותית. ישנם לא מעט אומנים שעובדים עם אתרים ומקומות המדפיסים עבורם כמויות רבות של יצירות על קנבס, והם מקבלים אותן במשלוח הביתה במהירות. כמובן שכך גם קל להם למכור אותן, וגם לעצב את הבית עמן.

כך או כך, אתם מנצחים ולוקחים את כל הקופה כאן, לאו דווקא כלכלית. אם כי ערכית, מנטלית ועיצובית.

איפה מדפיסים?

מציאת אנשי מקצוע איכותיים שמבינים לליבכם כמי שמעוניינים להעניק מתנה של הדפסה על קנבס או ליצור אומנות באמצעות הדפסה דיגיטלית על קנבס לא קל למצוא. לכן חשוב שתדעו אל מי אתם ניגשים בתחום. בקשו לראות עבודות קודמות, שוחחו עם אנשי המקצוע והתרשמו. אחרי הכל, זאת היצירה או המתנה שלכם שהולכות להתנוסס שם על הקיר. המוניטין שלכם, השם שלכם וכמובן ההנאה שלכם מכל התהליך.

5/5 - (2 votes)